Събития

Уъркшоп "Как да кандидатствам успешно за работа"

Mon, 28/03/2016 - 16:00

ProCredit Bank Ви канят на уъркшоп "Как да кандидатствам успешно за работа", който организират специално за студентите от Софийски университет „Св. Климент Охридски“. Събитието има за цел да развие ключови умения, които да помогнат на студентите в трудния процес на търсене на работа и стаж.

Презентация на Дирекция "Бюро по труда" за EURES

Wed, 24/02/2016 - 16:00 - 18:00

На 24.02.2016 от 16ч. до 18ч. в зала №2 на Ректората в северното крило, Дирекция "Бюро по труда" ще проведе информационна среща, на която ще бъдат представени възможностите за провеждане на стаж на студенти редовно и задочно обучение в поделения на Агенция по заетостта, както и възможностите за трудова реализация чрез EURES - мрежата за професионалната мобилност в Европа.

По пътя на успешната кариера

Wed, 24/02/2016 - 14:00

JobTiger и Нестле България със съдействието на:

Кариерен център на Софийски университет „Св. Климент Охридски” организират за вас

Какво? Уъркшоп - дискусия

Кога? 24 февруари (сряда) от 14:00 ч.

Къде? Конферентна зала, Софийски университет „Св. Климент Охридски”

Уъркшоп на JobTiger на тема:

Подготви се за „Национални дни на кариерата“ 2016!

1. Какво е „Национални дни на кариерата”?

2. Как може да си намериш работа на форума?

3. С какво ние от JobTiger можем да ти помогнем целогодишно?

Информационен ден на „Бюро по труда“ – Възраждане в СУ

Mon, 18/01/2016 - 11:00

Дирекция Бюро по труда „Възраждане” и филиал "Студентски град" канят студентите и алумните на Софийски университет да посетят информационния им щанд, който ще бъде разположен във фоайето на Северното крило на Ректората на 18 януари 2015г. от 11 часа.

Кариерно развитие чрез доброволчество: Среща с TimeHeroes в СУ

Thu, 14/01/2016 - 16:00 - 17:30

Как да започнеш първата си работа, когато всички търсят хора с предишен трудов стаж? Стани доброволец по време на следването си – доброволческият опит ще ти послужи като доказателство за развити знания и умения и ще ти помогне да блеснеш пред мечтания работодател.

Мисия: стаж в европейските институции

Tue, 12/01/2016 - 15:00 - 17:00

EU Careers и Център за кариерно развитие на Софийски университет "Св. Климент Охридски" имат удоволствието да Ви поканят на Информационно събитие с участието на кариерния посланик на EU Careers, Мария Трифонова, която ще ви информира относно:

- кои европейски институции набират стажанти за своите стажантски програми за тази година

- как протичат процедурите за подбор и кои са крайните срокове за кандидатстване

- какъв е идеалният профил на стажанта в европейските институции

ПроКредит Банк гостува на Стопански факултет

Wed, 02/12/2015 - 10:00 - 18:00

ПроКредит Банк ще гостува в Стопански факултет на 2 декември (сряда).

От 16:30ч. в зала 300 на СтФ ще се проведе практически семинар "Как да се справя успешно когато кандидатствам за работа". По време на събитието студентите ще имат възможност да участват в симулация на подбор в ПроКредит Банк и да дискутират важните моменти при подготовката на CV и мотивационно писмо.

Уъркшоп на ProCredit Bank в СУ

Thu, 19/11/2015 - 16:00 - 18:00

ProCredit Bank Ви канят на уъркшоп, който организират специално за студентите от Софийски университет „Св. Климент Охридски“. Събитието има за цел да развие ключови умения, спомагащи изграждането на студентите като бъдещи успешни професионалисти.

Обучение „Как да стигнем до мечтаната работа?“ – трето издание, 2 ноември 2015

Mon, 02/11/2015 - 10:00 - 17:30

Достатъчно подготвен/а ли съм за интервю за работа? Какво искат от нас работодателите? Коя е моята работа-мечта и как да стигна до нея? Това са само част от въпросите, на които ще търсим отговор. Разбира се, няма да подминем и документите, които се искат от нас, както и какво трябва и не трябва да правим/говорим по време на интервю.

КАРИЕРА С КАУЗА

Sat, 16/05/2015 - 10:00 - 17:00

На 16 май в двора на Софийския университет Миленита ще открие третото издание на „Кариера с кауза”, първият по рода си форум, посветен изцяло на професионалната реализация в гражданския сектор.

Абонирай се за новости